Rozliczenie kosztów zakupu energii cieplnej następuje na podstawie faktur, jakie Spółdzielnia otrzymuje ze SPEC Warszawa, według cen obowiązujących w danym okresie rozliczeniowym (półrocznym dla CW, lub rocznym dla CO).

Poprawiane: poniedziałek, 07 kwietnia 2014 08:54

Niestety nie ma takiej możliwości. Zgodnie z Art.36 §2 Prawa spółdzielczego członek może brać udział w Walnym Zgromadzeniu tylko osobiście, chyba że ustawa stanowi inaczej.

Poprawiane: środa, 01 czerwca 2011 09:34

Akty notarialne wyodrębniania lokali są podpisywane w Kancelarii Notarialnej Krzysztofa Nurkowskiego.

Możliwe jest wybranie innej kancelarii – wówczas dostarczenie wszelkich niezbędnych dokumentów ciąży na lokatorze. Terminy są ustalane indywidualnie, jednak najczęściej raz w miesiącu dla kilku osób równocześnie.

W tej sprawie należy przede wszystkim skontaktować się biurem Spółdzielni telefonicznie (22 843 29 22) lub drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiane: poniedziałek, 07 kwietnia 2014 09:08

No, może prawie wszystko. Ale jeśli masz jakiekolwiek pytanie, a tutaj nie znajdziesz na nie odpowiedzi, wyślij je do nas e-mailem - postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć i uzupełnić poniższy artykuł.

Poprawiane: piątek, 13 czerwca 2014 12:00

Zmiany czterocyfrowego kodu do domofonu może dokonać jedynie lokator znający poprzedni (aktualny) kod i mający dostęp do aparatu w mieszkaniu (potrzebne są dwie osoby). Jeżeli poprzedni kod do domofonu nie jest znany, jedyną możliwością ustawienia nowego jest wezwanie serwisanta, który dokona zmiany w pamięci wewnętrznej urządzenia (usługa płatna).

Poprawiane: poniedziałek, 27 grudnia 2010 12:42

Kredyty sterego portfela to zmora prawie wszystkich spółdzielni mieszkaniowych. Wprawdzie Ustawa o pomocy państwa w ich spłacie, zwłaszcza po ostatniej nowelizacji z grudnia 2009 roku znacząco zwiększyła stopień ich umarzania przy całkowitej spłacie prze lokatora, jednak sama obsługa tych zobowiązań nadal pozostaje uciążliwa i kosztowna.

Poprawiane: poniedziałek, 07 kwietnia 2014 09:13

Naszego środowiska nie dostajemy w spadku po naszych przodkach, ale pożyczamy je od naszych dzieci.

Nie przekonuje Cię to ?  To może przekona Cię fakt, że wywiezienie odpadów niesegregowanych jest dwukrotnie droższe od tych, które po prostu wrzucisz do odpowiedniego pojemnika na odpady segregowane! Dlaczego z równą niefrasobliwością nie wyrzucasz po prostu pieniędzy do śmietnika ?

Designed by SiteGround and Andrzej Czajkowski